Hotel Brno-Žebětín Žebětínský Dvůr

Hotel Žebětínský dvůr nabízí ubytování v klidné okrajové části města Brna – v Žebětíně. Brno leží v centrální části Evropy, na území České republiky a je jejím druhým největším městem. Brněnské veletrhy a výstavy (BVV) jsou od hotelu vzdáleny asi 15 minut cesty autem, směr Brno-centrum.

Ubytování
Hotel Žebětínský dvůr v Brně disponuje celkem 48 pokoji. K ubytování jsou zde k dispozici jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje a dvoulůžkové pokoje s přistýlkou. Ubytovací kapacita hotelu je 106 lůžek. Pokoje hotelu Žebětínský dvůr jsou vybudovány v moderním stylu. Hotel má taktéž jeden hotelový pokoj přizpůsoben bezbariérově tak, aby ubytovací služby byly přístupny i invalidním spoluobčanům. Ve dvou případech jsou hotelové pokoje vybaveny vanou. Hosté Žebětínského dvora mají možnost bezdrátového WiFi připojení k internetu, a to zcela zdarma.

Služby
Součástí hotelu Žebětínský dvůr v Brně je i stylová restaurace, zařízená v mysliveckém stylu. Je přístupná jak pro ubytované hosty, tak i pro širokou veřejnost. V hotelové restauraci se vaří tradiční česká jídla, ale taktéž vybrané speciality šéfkuchařů nejen ze zvěřiny.

Okolí
Okolní překrásná příroda umožňuje různé sportovní a rekreační vyžití. Je zde vytvořeno několik pěších i cykloturistických stezek, které Vás zavedou k pověstné Helenčině i Ríšově studánce, zajímavé je navštívit automotodrom - Masarykův okruh, umístěný přímo v krásném prostředí jehličnatých lesů. Mimo tyto přírodní krásy jsou v blízkém okolí i kulturní památky, jako je např. hrad Veveří, na který se můžete vydat třeba parníkem z přístavu brněnské přehrady. Budete-li mít cestu do města Brna, rozhodně nevynechejte návštěvu hradu Špilberk s kasematy a kostel Petrov, jež jsou hlavními dominantami brněnské metropole. Dále je ve městě mnoho zajímavých kulturních míst - brněnská Státní filharmonie v Besedním domě, Národní divadlo, Moravská galerie, Technické museum, Vila Tugendhat a další.

Hotel Brno-Žebětín Žebětínský Dvůr - Služba na recepci je 24 hodinHotel Brno-Žebětín Žebětínský Dvůr - je k dispozici připojení na internetHotel Brno-Žebětín Žebětínský Dvůr - K hotelu přísluší parkovištěHotel Brno-Žebětín Žebětínský Dvůr - disponuje restauracíHotel Brno-Žebětín Žebětínský Dvůr - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Brno-Žebětín Žebětínský Dvůr - přijímá kreditní karty VISAHotel Brno-Žebětín Žebětínský Dvůr - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Brno-Žebětín Žebětínský Dvůr - přijímá kreditní karty JCBHotel Brno-Žebětín Žebětínský Dvůr - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Brno-Žebětín Žebětínský Dvůr - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Brno-Žebětín Žebětínský Dvůr - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Brno-Žebětín Žebětínský Dvůr - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Brno-Žebětín Žebětínský Dvůr - na pokojích je telefonADRESA
Hotel Žebětínský Dvůr, Křivánkovo nám. 33a
Brno-Žebětín 64100 Česká Republika
Hotel-Brno-Zebetinsky-Dvur@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
Hotel Žebětínský Dvůr ubytování Brno-Žebětín Aktuální počasí mlha

Doporučte tyto stránky: